Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,30 zł , zmiana od tamtej pory: 16,37%
Warto by dodać, że spółka za 2019 i 2020 rok nie wypłaciła dywidendy. Prędzej czy później coś z tymi pieniędzmi muszą zrobić, nie wiadomo czy wypłacą wyższą dywidendę w przyszłości, czy jakoś zainwestują, ale można spodziewać się, że zrobią z tym kapitałem coś, co podniesie wartość akcji.
  • 15zł Autor: ~Oracle
  • Re: 15zł Autor: ~Oracle
  • Re: 15zł Autor: ~greenhorn
  • Re: 15zł Autor: ~Oracle
  • Re: 15zł Autor: ~Humanista
  • Re: 15zł Autor: ~Chutliwiec

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WITTCHEN 0,00% 13,15 2021-10-22 16:46:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.