Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 22,01%

10 rocznica

Zgłoś do moderatora
Jedna z najstarszych polskich firm ceramicznych w regionie, Polcolorit S.A., obchodzi w tym roku 10–lecie swojej marki Ceramica Marconi powstałej wraz z nowym zakładem produkcyjnym u podnóża Karkonoszy w 2006 roku. – To dla nas świetna okazja do wyjścia naprzeciw nowym oczekiwaniom naszych klientów – informuje dział marketingu spółki. – W tym roku w rynku pojawi się kolejna pula naszej nowoczesnej, modułowej formy ekspozycji, która realizuje założenia dotyczące ujednolicenia wizerunku firmy. Jednak przede wszystkim w marcu ma miejsce premiera naszego nowego produktu, jakim jest aplikacja mobilna na smartfony, której funkcje zostały wysoko ocenione w fazie testowej przez użytkowników – dodaje.
Aplikacja mobilna Ceramica Marconi to innowacyjny produkt skierowany zarówno do klientów detalicznych, jak i dystrybutorów płytek marki Marconi. Sam proces powstawania aplikacji składał się z wielu etapów projektowych, testowych i ewaluacyjnych, aby po ostatecznym wdrożeniu mogła w najlepszy sposób ułatwiać wybór produktów.Aplikacja została stworzona w taki sposób, aby bezpłatnie mogli korzystać z niej zarówno użytkownicy systemów iOS, jak i Android, na wszystkich urządzeniach mobilnych. Po rejestracji konta klienta, uzyskuje się dostęp do wszystkich kolekcji Ceramiki Marconi z aktualnego katalogu, wraz ze szczegółowymi informacjami na temat sposobu pakowania, technologii wykonania i właściwości płytki. Produkty w aplikacji można sortować według kolekcji oraz pomieszczeń, a także wyszukiwać za pomocą prostej wyszukiwarki.

Projektanci uprościli jeszcze bardziej proces wyszukiwania wybranej płytki, tworząc aplikację kompatybilną z najnowszym katalogiem produktów, a także z aktualną formą ekspozycji, która znajduje się w punktach dystrybucji płytek Marconi. Zawarty w aplikacji skaner kodów QR (Quick Response Code) odczytuje zawarte na ekspozytorach oraz w katalogu kody, przenosząc użytkownika automatycznie do wybranej pozycji w aplikacji. 
- W ten szybki sposób można dowiedzieć się więcej o płytce, która spodobała się klientowi, bez konieczności wertowania kartek czy wyszukiwania informacji w panelu B2B, jak to działało do tej pory - komentuje jeden z przedstawicieli handlowych firmy.

Najważniejszą funkcją aplikacji mobilnej jest jednak kalkulator płytek – ta innowacyjna cecha oprogramowania umożliwia w łatwy i szybki sposób obliczyć ilość płytek niezbędną dla wybranej powierzchni czy pomieszczenia. Dodatkowo, do kalkulatora można dodawać różne rodzaje płytek, przeliczać przez rozmaite parametry powierzchni, by następnie generować kompletne zestawienie potrzebnych ilości płytek, paczek, wagi i ceny. Powstałe w taki sposób zamówienie można od razu wysłać klientowi na adres e-mail. To rozwiązanie zostało bardzo wysoko ocenione w fazie testowej aplikacji, gdyż ułatwi pracę kontrahentom spółki, a także klientom i projektantom.

Dodatkowo, dzięki aplikacji Ceramica Marconi można w szybki sposób odnaleźć najbliższy punkt dystrybucji korzystając z interaktywnej mapki, czy też polubić swoją ulubioną płytkę. Aplikacja także na bieżąco informuje o aktualnych promocjach, wydarzeniach (np. targach ceramicznych, w których firma bierze udział) i konkursach na stronie Facebook marki. (link: https://www.facebook.com/ceramikamarconi/)

Ceramica Marconi to przede wszystkim bogaty, wyróżniający się wyjątkowym designem asortyment płytek łazienkowych, kuchennych i podłogowych oraz pięknie zdobione dekoracje o ponadczasowym charakterze. Włoskie korzenie spółki odzwierciedlają się w wysmakowanych kompozycjach, wzorowanych na najlepszych ceramikach z południa Europy. Szeroki wachlarz produktów marki cieszy się popularnością nie tylko w kraju, ale także zagranicą, a spółka stale przeciera nowe szlaki eksportowe na wschodzie i na zachodzie.

Działające od 1984 roku polskie przedsiębiorstwo, nieprzerwanie rozszerza swój asortyment, a także unowocześnia park technologiczny i systemy zarządzania. Od momentu uruchomienia zakładu Ceramica Marconi w 2006 roku, popularność marki rośnie, a wraz z nią zaufanie klientów do jej produktów. 

- To właśnie dzięki zaufaniu, dzisiaj możemy świętować 10-lecie istnienia Ceramiki Marconi, a także wprowadzać na rynek kilkanaście nowych kolekcji łazienkowych i podłogowych - przekazuje dział marketingu spółki. „Rok 2016 to kolejne opcje rozwoju dla firmy oraz innowacje czekające na wdrożenie. Jesteśmy w trakcie unowocześniania i powiększania naszej linii produkcyjnej, korzystamy również z najświeższych rozwiązań systemowych i narzędzi analitycznych wspierających planowanie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że źródłem sukcesu jest ciągłe patrzenie w przyszłość ze świadomością własnych doświadczeń i nauk wyciągniętych z przeszłości. Ten rok jest dla nas wyjątkowym rokiem, ponieważ utwierdza nas w przekonaniu, że nasza misja i cel, wciąż pokrywają się z potrzebami naszych klientów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że fakt, iż od dziesięciu lat cieszymy się zaufaniem, a nasze kolekcje za każdym razem cieszą się powodzeniem, to efekt naszej ciężkiej pracy i ciągłego śledzenia zmian, jakie następują na rynku wykończenia wnętrz. Dla nas każdy klient jest ważny, a łazienka to nie tylko pomieszczenie w domu, ale także uczucia, marzenia i wspomnienia jakie się z nią wiążą - dodaje. 

Link do strony o aplikacji:
http://www.polcolorit.pl/pl/aplikacja-mobilna
  • 10 rocznica Autor: ~GAZ
  • 10 rocznica Autor: ~inwestor
  • Re: 10 rocznica Autor: ~inwestor

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLCOLORIT 0,05% 1,94 2023-10-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.