Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  35,00 zł , zmiana od tamtej pory: -8,57%

1 Lipca, Raport 1Q, Boeing MAX, Odszkodowanie, redukcja kosztów

Zgłoś do moderatora
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Biura-podrozy-ruszaja-od-lipca-7909040.html

Dzisiaj Rainbow bedzie miał eldorado na GPW.

Przypominam, że raport za 1Q będzie publikowwny 15.07. Z wczesniejszych wywiadów wynika, że do połowy Marca Enter Air miał 28% wiekszy nalot r/r. Bardziej ciekawi mnie czy utrzymali wieksza dynamike wzrostu pasazerow zagranicznych. W calym 2019 dynamika wynosiła ponad 40% dla klientow zagranicznych, względem 25-27% Dla pasazerów krajowych.

Dodatkowo, Boeing MAX planował pod koniec miesiaca recertyfikacyjne loty dla swoich maszyn. W powietrzu cały czas wisi odszkodowanie dla Entera.

Za czały 2Q koszty tałe zostały ściete ooonad 90%, dodatkowo Enter nadal korzysta z pomocy rzadowej, a nie wykluczone jest to, że jeszcze nie otrzymali wsparcia dla dużych firm.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENTER -0,62% 32,00 2021-09-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.