Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,41 zł , zmiana od tamtej pory: 136,59%
Jakby sie nie patrzec na problem sami drobni akcjinariusze nic nie zrobia i sami spolki ani nie uratuja ani nie sfinansuja. Prezes jest kluczowa postacia. Jesli On sprzedaz byc moze oznacza to pewnosc ze bedzie taniej.
Byc moze zbiera kase na nowa emisja i bedzie mial nie 6 procent a 16 za te same pieniadze.
Spolki w mojej ocenie jest w tak ciezkiej sytuscji ze zadne sprzecuwy nic nie dadza. Rizumiem rozczarowanie i bol. Ja tez stracilem kupe kasy. Ale teraz albo nowa emisja bez pp albo koniec dzialalnosci.
Ja mimo wszystko ufam prezesowi i zrobic to co On w poniedzialek sprzedaje i mam nadzieje ze odkupie po 10 do 15 groszy

Trzeba byc moze pogodzuc sie z tym ze spolka ma wartosc ujemna i nasze akcje nie sa bez nowej emisji nic warte
To tylko moje zdanie

Zaluje ze nie sprzedaje po 50groszy nie sadzilem ze taki scenariusz bedzie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DRFINANCE -4,43% 0,97 2022-05-16 13:30:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.