Nie rozumiem po co taka dyskusja, za parę dni lub tygodni wszystko się rozjaśni i wtedy będzie wiadomo kto miał rację. Nikt nikomu nie zabrania podawania swojej opinii, można się z nią nie zgadzać ale ostatecznie to czas wszystko zweryfikuje.
Dnia 2020-08-19 o godz. 13:01 ~Fuegus napisał(a): > Nie rozumiem po co taka dyskusja, za parę dni lub tygodni wszystko się rozjaśni i wtedy będzie wiadomo kto miał rację. Nikt nikomu nie zabrania podawania swojej opinii, można się z nią nie zgadzać ale ostatecznie to czas wszystko zweryfikuje.
Witam
Panowie chca zaczarowac nvv by ten jak bedzie tapniecie nie spadl :D problem taki ze do 1080 jest praktycznie, tak sie zarzekal Matiz ze bedzie skupowac i. ..... cos chyba niet? Ciekawa sprawa ktore podkreslilem to to ze mnie o naganianie naklaniaja a sami podaja ze rozmawiaja na wza xd
Dzieci mysla ze jak pogadaja z preziem to juz wiedza wszystko xd
Dziwne ze bedac na wza nie rozmawiam z zarzedem. Nie rozumiem tego zarzutu
No ale mam odpowiedz na to. To ze jestem na wza wielu spolek nas ewidentnie rozroznia. Ja jestem inwestorem a ty zwyklym spekulantem i naganiaczem na swoje brednie.
Przy tym arkuszu to w moment mozna zrobic zarowno 20 zl jak i 5 zl
Witam
Ciekawe czy tak szczekajacy matiz i reszta bedzie miala na tyle honoru by przeprosic za obelgi w razie zejscia nvv i tapniecia??? ehh pytanie retoryczne, chyba ze sie pomyle i przeprosza??? to by nowosc byla.
Dnia 2020-08-20 o godz. 15:57 ~MIS napisał(a): > Witam > pseudo znawca ogorekgpw, walorowi sie przygladam nie znaczy ze chce kupic xd po co naganiasz? napewno nie kupie po tych cenach ani po 15 bo to zdecydowanie za drogo jak na obecna sytuacje. > Po 10zl przyjrze sie czy dalej warto to nie znaczy ze kupie, choc widze juz mozg naganiacza dziala na zasadzie 'napisal ze sie przyjrzy po 10 tzn ze juz bierze xxxxtys szt' no ale coz. > > Byc moze jesli to bedzie bez podstaw technicznych do wzrostu opuszcze walor bo po co sie kisic? a po pakietach ktore sa wyrzucane to nie tylko ja z wiekszych tak mysle, podbijanie usilne po 12szt czy 20 szt zeby tylko utrzymac 12zl ... ...... no przeciez to nawet samo w sobie smieszne jest, nie trzeba naganiac a zwykle realnie na to spojrzec. Spada i to nie dlatego ze ja chce a dlatego ze walor sie musi dobrze skorekcic. > > No ale zeby nie bylo wczoraj chcial to podbic i wzial 8050szt wybil do 1240, co sie potem stalo? i tak zostalo to wysypane a wlasciwie zasypane a cena i dzis walnela po 1140 a wy mi tu wmawiacie ze ja naganiam? > > powazni jestescie 10zl tak czy siak bedzie i tu kwestia czy to wybije z jakiejs podstawy czy skisnie. > > tyle ode mnie do widzenia na poziomie wyznaczonym w temacie moim > > teraz mozecie juz szczekac
WItam
Sie przypominam :D zebyscie nie mysleli, ze odpuscilem.
Jak juz wyzej pisalem, cel idzie powolutku i spokojnie, ciekaw jestem czy ow naganiacze na wzrost, ktorzy tak hejtowali w tym temacie przeprosza?macie na tyle godnosci?
Lepiej sie gościu nie kompromituj...jak na razie mamy konsolidacje...całe oze sie korekci a aktualnie konsoliduje...za chwile przestawią wajche pod wyniki za 3 kw i sie zazieleni
Dnia 2020-08-26 o godz. 14:36 ~GuruGpw napisał(a): > Lepiej sie gościu nie kompromituj...jak na razie mamy konsolidacje...całe oze sie korekci a aktualnie konsoliduje...za chwile przestawią wajche pod wyniki za 3 kw i sie zazieleni
Witam
Pewny jestes? mam nadzieje mimo pewnosci ze wrocisz i przeprosisz ( o tyle prosze jesli masz godnosci choc troche)
Ja widze ewidentny zjazd z 1241 (jak juz odpisalem w 1 z tematow nizej) przystanek nieco sie przesunal wczesniej zakladalem 1018 obecnie lekko up do 1025-1040 i tu patrzec trzeba co dalej.
Zbic kurs 5k na 11 zl ty nazywasz zjazdem?
Co ty chcesz udowodnic. Obrotow nie ma zadnych a kurs jest na sile uwalany. Gdy ustawiam swoje zlecenia na k to nikt nie oddaje a gdy je zdejmuje to sypia z wora do wora.
Nie kompromituj sie hieno cmentarna
Witam BYs leszczu matiz jak naganiales na wzrosty tak teraz przeprosil i przyznal racje, odrobine honoru bys pokazal, mowilem ze spadnie juz ponad 12zl jak bylo to wysmiewales i obrazales, zreszta nie ty jedyny, teraz sami sobie odpowiedzcie ludzie czy mialem racje kazac uciekac czy nie.
Dnia 2020-08-19 o godz. 13:01 ~Fuegus napisał(a): > Nie rozumiem po co taka dyskusja, za parę dni lub tygodni wszystko się rozjaśni i wtedy będzie wiadomo kto miał rację. Nikt nikomu nie zabrania podawania swojej opinii, można się z nią nie zgadzać ale ostatecznie to czas wszystko zweryfikuje.