Dnia 2020-08-26 o godz. 14:36 ~GuruGpw napisał(a):
> Lepiej sie gościu nie kompromituj...jak na razie mamy konsolidacje...całe oze sie korekci a aktualnie konsoliduje...za chwile przestawią wajche pod wyniki za 3 kw i sie zazieleni
Witam
Pewny jestes? mam nadzieje mimo pewnosci ze wrocisz i przeprosisz ( o tyle prosze jesli masz godnosci choc troche)
Ja widze ewidentny zjazd z 1241 (jak juz odpisalem w 1 z tematow nizej) przystanek nieco sie przesunal wczesniej zakladalem 1018 obecnie lekko up do 1025-1040 i tu patrzec trzeba co dalej.