Dnia 2020-08-19 o godz. 13:01 ~Fuegus napisał(a):
> Nie rozumiem po co taka dyskusja, za parę dni lub tygodni wszystko się rozjaśni i wtedy będzie wiadomo kto miał rację. Nikt nikomu nie zabrania podawania swojej opinii, można się z nią nie zgadzać ale ostatecznie to czas wszystko zweryfikuje.
WItam
Mysle ze zweryfikowane.