• Re: ARC TFE Autor: ~Kwaśny [37.7.222.*]
    https://invst.ly/5vanb - świece, interwał dzienny. Rządzi strach i chciwość. 51 wpis. Wystarczy? Tradycyjnie zobaczymy.
  • Re: ARC TFE Autor: ~Kwaśny [95.40.192.*]
    https://invst.ly/6hcp6 - świece, interwał dzienny. Dzwoni dzwonek alertu. F2 osiągnięte. Warto papier przywrócić do monitoringu dziennego? Tradycyjnie zobaczymy.
  • Re: ARC TFE Autor: ~slawek [94.75.124.*]
    Cześć Kwaśny,
    Miło Cię widzieć ponownie. Czekamy na kolejne ruchy. Chłopcy śpią, nie pracują. Może po feriach zaczną. Moim zdaniem juz czas. Wszyscy się obrzucili. Tak to przynajmniej wygląda. dobrze gdyby trochę popracowali nad wykresem. Daj znać jak coś zobaczysz.
    Tymczasem pozdrawiam. Sławek.
  • Re: ARC TFE Autor: ~Kwaśny [95.41.44.*]
    https://invst.ly/6r6z9 - świece, interwał dzienny. Poziom f4 osiągnięty. Co dalej? Tradycyjnie zobaczymy.
  • Re: ARC TFE Autor: ~sławek [94.75.124.*]
    Hej,

    Spadek dość głęboki , co pocieszające to nikłe obroty. Wygląda mi to na 61.8 % fibo ruchu od sierpnia do końca roku 2017. Może się mylę ale chyba teraz bym dobierał. Pewnie strach dla co niektórych co ?
  • Re: ARC TFE Autor: ~Kwaśny [46.76.207.*]
    https://invst.ly/9w975 - świece, interwał miesięczny. Prawie rok tu nie zaglądałem. W międzyczasie PS wykrystalizował się jako zdecydowanie negatywny. Czy to poprawna projekcja? Tradycyjnie zobaczymy.
[x]
ARCUS 6,36% 1,20 2020-04-09 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.