Tu jeszcze istotne dla podkreślenia jest, że 13 listopada, w raporcie za 3q spółka podtrzymała (!!!!) certyfikacje w 4q 2020. Nie zapominajcie o tym. Całkiem mozliwe, iż w espi będą ciekawe informacje, a potem konferencja omawiajaca dalsze kroki przed transakcja lub juz omawiajaca zapowiedziana transakcje
Jeszcze bym dodał jedno, mamy końcówkę 2020 i skupiamy się na pcrone, oczywiście to zrozumiałe, że jestesmy przed certyfikacja i liczymy na transakcje. Natomiast nie należy zapominać, że już za 6 miesięcy może mieć miejsce transakcja bacteromic. Może źle oceniam, ale jak dla mnie ma on sporo większy potencjał niż pcrone.
Dnia 2020-11-29 o godz. 20:04 ~Akcjonariusz napisał(a): > Strona 24 raportu, drugie zdanie
to zdanie odnosi się do 8 października czyli podtrzymywali plan certyfikacji na ten rok w momencie rozpoczynania badań prewalidacyjnych panelu na covid, wskaż proszę miejsce w tym raporcie gdzie na dzień 13 listopada dalej to podtrzymują
Dnia 2020-11-29 o godz. 20:14 ~Jestestrollem napisał(a): > Podtrzymali to tez w artykule z 27.11 ktore był pisany na podstawie rozmowy z garsteckim- nie wierzysz to zapytaj spolki
A ty pytałeś? bo wcześniej ktoś tu wrzucał że zarząd nie potwierdził, że udzielali takich informacji autorowi tekstu. Poza tym pytam o raport bo nie mogę w nim znaleźć tego co kolega akcjonariusz napisał
Możesz wskazać gdzie jest to o czym piszesz?
Tu jeszcze istotne dla podkreślenia jest, że 13 listopada, w raporcie za 3q spółka podtrzymała (!!!!) certyfikacje w 4q 2020.
Jedyne co widzę w tym temacie to przytoczenie wcześniejszych komunikatów