Jeszcze bym dodał jedno, mamy końcówkę 2020 i skupiamy się na pcrone, oczywiście to zrozumiałe, że jestesmy przed certyfikacja i liczymy na transakcje. Natomiast nie należy zapominać, że już za 6 miesięcy może mieć miejsce transakcja bacteromic. Może źle oceniam, ale jak dla mnie ma on sporo większy potencjał niż pcrone.