• Zabieram kapital Autor: karoeventy [77.22.250.*]
    Zarobić można na nowej perełce. T A xnet ma ogromne możliwości wzrostu więc będzie dobrze
  • Re: Zabieram kapital Autor: ~openF [89.229.211.*]
    nie ma lepszego interesu niż ten co prowadzi open finance, po przejęciu go przez Millenium i zmianie prezesa szybko stanie na nogach.
  • Re: Zabieram kapital Autor: ~jw [196.247.180.*]
    mocny fundament, wyniki poprawiane z kwartalu na kwartał ogromnie, strategia akwizycji kolejnych biur rachunkowych do tego AT bardzo sprzyjająca wzrostowi, kupiłem w tym tygodniu, jak zejdzie poniżej 3zł to będę doważał pozycje, do wyników może być dużo drożej, w kwietniu zawarli znaczącą umowę te wyniki będą jeszcze lepsze niż poprzednie które były zaskakująco dobre
  • Re: Zabieram kapital Autor: ~Gracz [37.47.63.*]
    To chyba o jakiejś innej spółce było albo centrala OF nagania Inwestorów takimi bajkami.
    1 OF został zmuszony w zeszłym tygodniu do podpisanie pod rygorem 777 zobowiązania wobec wierzycieli
    2 ilość oddziałów systematycznie się zmniejsza
    3 na stronie związku pośredników finansowych widać że taki Expander zanowował wzrost a OF spadek w rynku za ostatnie półrocze
    4 millenium wcale nie ma zamiaru kupić tej spółki bank realizuje ponad 120% założonych planów i niechętnie współpracuje z pośrednikami oferując im razem z ING najniższe wynagrodzenie prowizyjne
    5 Prezes Millenium wypowiadał się również że klienci pochodzenia od pośredników procentowo stanowią dużo gorszy portfel
    6 millenium na dowód braku chęci współpracy z pośrednikami nie oferuje przez taki OF kredytów ani firmowych ani gotówkowych.
    7 to jedyna niepotwierdzona informacja ale prawdopodobnie akcje OF które były bezpośrednio u LC zostały zabezpieczone w depozyt przez prokuraturę.
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [51.83.248.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [209.97.180.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [178.128.165.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
  • Re: Zabieram kapital Autor: ~h3h3 [5.253.206.*]
    dzięki za info
[x]
OPENFIN 0,00% 0,05 2023-02-02 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.