• To było niefajne Autor: ~gruby [188.146.232.*]
    Jeśli będziecie tak wywalać od razu, to bez większego inwestora to nigdy nie wzrośnie,hahah ale szacun za szybką reakcje. Pozdrawiam
  • Re: To było niefajne Autor: ~asdf [156.67.93.*]
    Ale kółeczko zaliczyli.

    Na kiełbachę za 4,99 PLN/kg i parę puszek taniego piwa z biedronki wystarczy. Z tydzień WYCIA jak nic.
    I tak się toczy życie meneli z byłego już Fluida, Polimeksu, naszego EEX i nie wiem gdzie jeszcze są lub byli.

    A tymczasem firma jak widać aktywnie pracuje odbudowując pozycję na rynku. Tak to FAKT. Ale zaraz będą wrzucać wytarte od kliknięć linki sprzed kilku miesięcy, bo przecież w przyszłym tygodniu też na kiełbachę i piwo trzeba mieć.
     
    AHOJ BUHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA.
  • Re: To było niefajne Autor: ~asdf [156.67.93.*]
    Aha i zapomniałem dodać: obudźcie mnie jak przebijemy już nie 10, a 15 PLN. BAJO BUHAHAHAHHAHHAHHAHA
  • Re: To było niefajne Autor: ~Wp [205.201.55.*]
    Tu już kazali się tacy jedniexi budzić przy 400 no ale ja tylko się pytam czy w okolicach złocisza warto to kupić
  • To była niefajna sesja w latrynie Autor: ~QoZa [5.173.126.*]
    Dnia 2020-10-16 o godz. 10:17 ~Wp napisał(a):
    > czy w okolicach złocisza warto to kupić

    Musiałby parujący przejąć opiekę nad eksporciną, ale w obliczu takiej ilości labrygi, nawet po złociszu jest ogromne ryzyko.

[x]
EKOEXPORT 0,62% 1,63 2023-05-04 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.