Ale kółeczko zaliczyli.
Na kiełbachę za 4,99 PLN/kg i parę puszek taniego piwa z biedronki wystarczy. Z tydzień WYCIA jak nic.
I tak się toczy życie meneli z byłego już Fluida, Polimeksu, naszego EEX i nie wiem gdzie jeszcze są lub byli.
A tymczasem firma jak widać aktywnie pracuje odbudowując pozycję na rynku. Tak to FAKT. Ale zaraz będą wrzucać wytarte od kliknięć linki sprzed kilku miesięcy, bo przecież w przyszłym tygodniu też na kiełbachę i piwo trzeba mieć.
AHOJ BUHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA.