Foreven portuje Re Legion od Ice na Nintendo. Gra tam mysle ladnie pojdzie, bardzo duzy rynek. Do tego ten caly projekt x. Czy tam y :) ktorego skala ma sporo przerastac najwieksza dotychczasowa produlcje. Polaczenie bedzie,predzej czy pozniej. Cierpliwosc bedzie tu wynagrodzona. Pozdrawiam
10% to nie jest jakiś spadek, który miałby blokować widłowy tym bardziej, jeśli zrzut ktoś zrobił za raptem 5k
pogódź się z tym, że arkusz jest słaby, ktoś ma ochotę wyjść niech wychodzi
Lepiej bo o 13 z 1,2 do 1,1 wystarczyło 3000 akcji. To jest tak slaby arkusz, że jutro zapewne powtórka z rozrywki i około 1 zł. A re-legion na Switcha nie mogę się doczekać.
Zachęcam do zadawania pytań odnośnie re legion. Do końca kwartału na pewno gra nie wyjdzie, pytanie kiedy coś więcej powiedzą. Pytania zachęcam zadawać do FE lub bezpośrednio ICE. Ja już to zrobiłem, jednak ostatnio odpowiedź dostałem tego samego dnia a teraz się to nie dzieje.