• Re-legion na Nintendo Switch Autor: ~ten1 [31.0.33.*]
    Foreven portuje Re Legion od Ice na Nintendo. Gra tam mysle ladnie pojdzie, bardzo duzy rynek. Do tego ten caly projekt x. Czy tam y :) ktorego skala ma sporo przerastac najwieksza dotychczasowa produlcje. Polaczenie bedzie,predzej czy pozniej. Cierpliwosc bedzie tu wynagrodzona. Pozdrawiam
  • Re: Re-legion na Nintendo Switch Autor: eugeniusz_leszczynski [83.24.142.*]
    Dokładnie, cierpliwość i tyle

    Green Hell przed poprawkami to była klapa totalna, a potem...

    A re legion wydaje się idealną gierką pod switcha
  • Re: Re-legion na Nintendo Switch Autor: eugeniusz_leszczynski [83.24.142.*]
    OML już 12.5 po ogłoszeniu premiery na Switcha :)

    Czekamy na plan połączenia, a potem datę premiery na sprzedaż do 1.5 zł nie ma praktycznie akcji, będzie krótka piłka
  • Re: Re-legion na Nintendo Switch Autor: s3kawka [185.135.2.*]
    ...tylko że widłowy ostatnio niezbyt chętny do współpracy
  • Re: Re-legion na Nintendo Switch Autor: eugeniusz_leszczynski [83.24.142.*]
    10% to nie jest jakiś spadek, który miałby blokować widłowy tym bardziej, jeśli zrzut ktoś zrobił za raptem 5k
    pogódź się z tym, że arkusz jest słaby, ktoś ma ochotę wyjść niech wychodzi
  • Re: Re-legion na Nintendo Switch Autor: s3kawka [185.135.2.*]
    Słusznie:)
  • Re: Re-legion na Nintendo Switch Autor: ~Ddd [185.246.208.*]
    Lepiej bo o 13 z 1,2 do 1,1 wystarczyło 3000 akcji. To jest tak slaby arkusz, że jutro zapewne powtórka z rozrywki i około 1 zł. A re-legion na Switcha nie mogę się doczekać.
  • Re: Re-legion na Nintendo Switch Autor: ~Pytanie [31.0.35.*]
    Zachęcam do zadawania pytań odnośnie re legion. Do końca kwartału na pewno gra nie wyjdzie, pytanie kiedy coś więcej powiedzą. Pytania zachęcam zadawać do FE lub bezpośrednio ICE. Ja już to zrobiłem, jednak ostatnio odpowiedź dostałem tego samego dnia a teraz się to nie dzieje.

    Relacje Inwestorskie – Piotr Woźniak pwozniak@zenit.com.pl
    Relacje Inwestorskie – Joanna Pruś joanna.prus@forever-entertainment.com
    http://relacjeinwestorskie.forever-entertainment.com/

    https://icecodegames.com/contact/
[x]
ICECODE -5,83% 0,11 2026-06-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.