Dnia 2020-09-11 o godz. 11:36 ~QozA napisał(a): > Dnia 2020-09-11 o godz. 11:32 ~Czynie napisał(a): > > Czyli czekać na dwa zyle? > > trudno powiedzieć ale na forum piszą że paleciak zniknął z hali.
Na którym forum? Podaj link. Ty piszesz z czubkolandii, latryny czy skad indziej? Od dawna wisisz tutaj na chaku?