a Ty masz.pewnie od GNV. kiedy niby je zbierali jak na lewo rzucali podstawionej ulicy? i pod co niby zbierane? pod tą umowę? to napisz co w niej takiego fajnego? jakie przychody przewidujesz?
Tu cierpliwi wyją z bólu od 2 lat bo tyle wiszą. Łykać papier bo tani :) wszak t2p to potentat na naszym rynku i spółki z Holandii nic tu nie sprzedadzą bez współpracy z t2p hahha
Niderlandy tak daleko że potrzebują tu dystrybutora? Ktos to łyka?
Dnia 2020-03-27 o godz. 22:26 ~src napisał(a): > Tu cierpliwi wyją z bólu od 2 lat bo tyle wiszą. Łykać papier bo tani :) wszak t2p to potentat na naszym rynku i spółki z Holandii nic tu nie sprzedadzą bez współpracy z t2p hahha > > Niderlandy tak daleko że potrzebują tu dystrybutora? Ktos to łyka?
Jak tam twoje słynne inwestycje znane na całym forum Bankiera???Całe Forum się z ciebie śmieje,skoro nie masz akcji co tu robisz??Chronisz nasz kapitał??Dzięki dobry człowieku...
Śmieszny człowieku uwierz mi że za tu ludzie którzy nas czytają i żałują że dwa lata temu mnie nie posłuchali i brali pod info koło zeta. Wtedy niby z Włochami umowa. Później łykali po umowie z pgnig i też wiszą. Kupisz w poniedziałek to też będziesz wisiał. A bierz chłopie akcje od Kosinkiego i gnv. Bierzcie z rynku a prezio dla wybranych znów zrobi emisję po 10 gr to będziecie się pytać "a gdzie jest knf". Tak jak ubrani na fluidzie