• ale wyzbierane akcje :) Autor: ~aaa [195.35.80.*]
    nie macie papierków golasy !!!!
  • Re: ale wyzbierane akcje :) Autor: ~src [88.156.131.*]
    a Ty masz.pewnie od GNV. kiedy niby je zbierali jak na lewo rzucali podstawionej ulicy? i pod co niby zbierane? pod tą umowę? to napisz co w niej takiego fajnego? jakie przychody przewidujesz?
  • Re: ale wyzbierane akcje :) Autor: ~Adam [78.8.12.*]
    Lepiej być golasem czy wisiec na haku ?
  • Re: ale wyzbierane akcje :) Autor: ~aaa [89.151.43.*]
    na jakim haku? średnia 27 gr.... jestem cierpliwy kolego golas

    do tego BIOMAXIMA w portfelu :)

  • Re: ale wyzbierane akcje :) Autor: ~PREZES [37.8.230.*]
    Dnia 2020-03-27 o godz. 20:21 ~aaa napisał(a):
    > na jakim haku? średnia 27 gr.... jestem cierpliwy kolego golas
    >
    > do tego BIOMAXIMA w portfelu :)
    >

    u mnie też Biomaxima i Termo ....mogli dokupić po 16 groszy ..znawcy....a teraz szczekają....
  • Re: ale wyzbierane akcje :) Autor: ~Adam [78.8.12.*]
    Miłego wiszenia na haku :)
  • Re: ale wyzbierane akcje :) Autor: ~src [5.184.205.*]
    Tu cierpliwi wyją z bólu od 2 lat bo tyle wiszą. Łykać papier bo tani :) wszak t2p to potentat na naszym rynku i spółki z Holandii nic tu nie sprzedadzą bez współpracy z t2p hahha
    Niderlandy tak daleko że potrzebują tu dystrybutora? Ktos to łyka?
  • Re: ale wyzbierane akcje :) Autor: ~PREZES [37.8.230.*]
    Dnia 2020-03-27 o godz. 22:26 ~src napisał(a):
    > Tu cierpliwi wyją z bólu od 2 lat bo tyle wiszą. Łykać papier bo tani :) wszak t2p to potentat na naszym rynku i spółki z Holandii nic tu nie sprzedadzą bez współpracy z t2p hahha
    > > Niderlandy tak daleko że potrzebują tu dystrybutora? Ktos to łyka?

    Jak tam twoje słynne inwestycje znane na całym forum Bankiera???Całe Forum się z ciebie śmieje,skoro nie masz akcji co tu robisz??Chronisz nasz kapitał??Dzięki dobry człowieku...
  • Re: ale wyzbierane akcje :) Autor: ~src [88.156.131.*]
    Śmieszny człowieku uwierz mi że za tu ludzie którzy nas czytają i żałują że dwa lata temu mnie nie posłuchali i brali pod info koło zeta. Wtedy niby z Włochami umowa. Później łykali po umowie z pgnig i też wiszą. Kupisz w poniedziałek to też będziesz wisiał. A bierz chłopie akcje od Kosinkiego i gnv. Bierzcie z rynku a prezio dla wybranych znów zrobi emisję po 10 gr to będziecie się pytać "a gdzie jest knf". Tak jak ubrani na fluidzie
  • Re: ale wyzbierane akcje :) Autor: ~Adam [78.8.12.*]
    PREZESIE - a u was murzynów bija :)
[x]
COREY -1,26% 0,31 2026-06-26 16:47:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.