Śmieszny człowieku uwierz mi że za tu ludzie którzy nas czytają i żałują że dwa lata temu mnie nie posłuchali i brali pod info koło zeta. Wtedy niby z Włochami umowa. Później łykali po umowie z pgnig i też wiszą. Kupisz w poniedziałek to też będziesz wisiał. A bierz chłopie akcje od Kosinkiego i gnv. Bierzcie z rynku a prezio dla wybranych znów zrobi emisję po 10 gr to będziecie się pytać "a gdzie jest knf". Tak jak ubrani na fluidzie