Dnia 2020-03-27 o godz. 22:26 ~src napisał(a):
> Tu cierpliwi wyją z bólu od 2 lat bo tyle wiszą. Łykać papier bo tani :) wszak t2p to potentat na naszym rynku i spółki z Holandii nic tu nie sprzedadzą bez współpracy z t2p hahha
> > Niderlandy tak daleko że potrzebują tu dystrybutora? Ktos to łyka?
Jak tam twoje słynne inwestycje znane na całym forum Bankiera???Całe Forum się z ciebie śmieje,skoro nie masz akcji co tu robisz??Chronisz nasz kapitał??Dzięki dobry człowieku...