Po co Cordia robi emisję obligacji na Węgrzech, żeby objąć udziały w Polnordzie i spłacić obligacje Polnordu, które Polnord mógł spłacić samodzielnie ze sprzedaży mieszkań, gdyby obecny zarząd nie zatrzymał działalności operacyjnej?
Dnia 2020-01-09 o godz. 15:50 ~Ciekawy napisał(a): > Po co Cordia robi emisję obligacji na Węgrzech, żeby objąć udziały w Polnordzie i spłacić obligacje Polnordu, które Polnord mógł spłacić samodzielnie ze sprzedaży mieszkań, gdyby obecny zarząd nie zatrzymał działalności operacyjnej?
Emisja obligacji żeby mieć za co przejąć spółkę. Może przecież być kolejna emisja dla akcjonariuszy. Kasa się przyda. Czekam na UOKiK i wymiany w zarządzie
TO KOLEJNY PRZEKRĘT GPW A LESZCZ ZOSTANIE WYDUTKANY ŻE SIĘ Z ROZUMEM NIE POŁAPIE JAK CI NA KANIA, KREZUS A O PGB NIE WSPOMINAJĄC. NO ALE TU JAK I TAM SAME MUNDROLE SA.