Jeszcze ta rekomendacja mbanku.....szok jak nas tu doja szwagry....tylko pszemo sie cieszy wezwanko po 0.99 coraz blizej....teraz juz wiecie dlaczego wyplata dywidendy w styczniu....akcje beda wtedy tanie obstawiam 0.9 zl....:(...albo nizej sadzac po dynamice spadku
Limba żyjesz? Ja już mam dość poddaje się wygrali ja znów przegrałem.....gratuluje tym co umieją zarabiać na ciągu....liczyłem ze poniżej 1,5 nie spadnie a my już mamy 1,14 zł!!!!!!! Szok i wyglada ze to nie koniec spadków!!!!! Koledzy inwestorzy napiszcie coś pozytywnego kolejny zrywany weekend tydzień miesiąc rok
Polecam kosmetyki jako prezent na święta. Praktyczny i niezawodny pomysł :D Jezeli nie wiesz jakie, to polecam pat and rub. Są ekologiczne, naturalne i z wyzszej polki, a takie polaczenie robi wrazenie