Limba żyjesz? Ja już mam dość poddaje się wygrali ja znów przegrałem.....gratuluje tym co umieją zarabiać na ciągu....liczyłem ze poniżej 1,5 nie spadnie a my już mamy 1,14 zł!!!!!!! Szok i wyglada ze to nie koniec spadków!!!!! Koledzy inwestorzy napiszcie coś pozytywnego kolejny zrywany weekend tydzień miesiąc rok