Jeszcze ta rekomendacja mbanku.....szok jak nas tu doja szwagry....tylko pszemo sie cieszy wezwanko po 0.99 coraz blizej....teraz juz wiecie dlaczego wyplata dywidendy w styczniu....akcje beda wtedy tanie obstawiam 0.9 zl....:(...albo nizej sadzac po dynamice spadku