Free float to tylko 10% , masz w obrocie nie wiele akcji , pozatym dobrej spolki sie nie sprzedaje ot tak,wiec skad chcialbys miec obrot? skoroniewielu sprzedajacych , to niespolka do spekulacji
Mały obrót bo nikt nie sprzedaje tak dobrej spółki? Czyli spółki z dużymi obrotami są złe bo wszyscy się ich pozbywaja?
Niska płynność Kolego to nie jest efekt tego że spolka jest dobra, tylko że jest małe zainteresowanie akcjonariuszy. Bo taką mamy giełdę - bez kapitału. Na małych spółkach widoczne jest to w szczególności
no to kup sobie np JSW - hahahahah ja trzymam między tylko kilkoma innymi dobrymi spółkami na tej szajsownej giełdzie KSW :) masz rację giełda nasza jest do dupy, ale jest kilka perełek jeszcze :) ale to nie będę mówił na forum bo niby po co .
Ja uważam że to jedna z perełek z niską wyceną. Sam kontrakt z LOTOSEM da około 2zł czystego zysku na akcję Plus normalna działalność firma dewidentowa bardzo przeceniona. Firma bardzo stabilna 10% akcji w obrocie.