• Ustawka, czy celowe zagrywki...? Autor: ~Ali [188.146.230.*]
    Spółka wyszła z kłopotów....
    Same dobre informacje, a notowania?????
    Ktoś codziennie zbiera jak leci, do pewnego poziomu i na zamknięciu, jest tak, jakby spółka miała ogłosić bankructwo...
    Moje wnioski...

    Albo kurs celowo szoruje po dnie, by ogłosić WEZWANIE
    albo...,
    Albo ktoś chce zebrać, ile się da, tanim kosztem, a potem kurs wzrośnie do poziomów, jakie powinna zajmować spółka,
    która, co najgorsze, ma już za sobą...
  • Re: Ustawka, czy celowe zagrywki...? Autor: ~Japycz [94.254.241.*]
    Nigdy tego badziewia, kupić łatwo ale sprzedać trudno, uciekłem z tego gniota szybko na stracie lekkiej, tu dystrybucja i nic innego, żadne tam zbieranie bo i po co
  • Re: Ustawka, czy celowe zagrywki...? Autor: ~jw [89.229.217.*]
    dzis na zamknieciu ktoś wywalił pkc 3800 szt,,, ciekawe czy to bylo celowe działanie by obnizyc kurs - czy moze po to by zniechecic inwestorow do tej spolki. Tez uwazam ze jest tu zbieranie i trzymanie kursu pod wezwanie..
  • Re: Ustawka, czy celowe zagrywki...? Autor: ~Ali [188.146.194.*]
    Po co kom taka spółka..?
    Takie pytania może zadać tylko ktoś niedoinformowany..
    Spółka wyszła z kłopotów..
    Osiągnęła bardzo dobre wyniki , oraz zapowiedż dalszych..
    Sprzedała spółkę CADM Automatic za 42,5 mln, którą nabyła za 10,2mln..
    Czyli wykaże zysk z tej operacji 32,3 mln zł...
    A ile kosztowała , gdy nie miała kłopotów...?
    Ma gdzie rosnąć...!!!!
  • Re: Ustawka, czy celowe zagrywki...? Autor: ~jw [89.229.217.*]
    sprzedaż CADM to była jednorazowa transakcja a teraz nie ma w tej spółce za bardzo co sprzedawać a jakie będą wyniki to zobaczymy dopiero po raporcie, czy aż takie dobre to mam ?
  • Re: Ustawka, czy celowe zagrywki...? Autor: ~TYREK [79.185.53.*]
    Rozwolnienie ?????
  • Re: Ustawka, czy celowe zagrywki...? Autor: ~doTyrek [89.229.217.*]
    Tyrek kupisz po 3 zl to uwalą na 1,8 taka mafijna ta spółka tutaj na pewno większej kasy nie zarobisz.. musisz zaopatrzyc sie w pampersy na zimę,,...
[x]
LESS 0,00% 0,24 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.