• COŚ o getine Autor: ~qbaka [193.200.83.*]
    6 funduszy zainteresowanych wejsciem w getin. Jeszcze troche i bedzie 100 % wzrostu od histrorycznego minimum. Powiecie ze getin to getin a ja wam na to 100% to 100%. No i te obroty :-)
    Czyzby sie szykowało drugie , bankowe JSW ?
  • Re: COŚ o getine Autor: ~Tom [193.17.174.*]
    Przestań proszę
  • Re: COŚ o getine Autor: ~qbaka [193.200.83.*]
    Nie możesz Tom ignorowac takich faktów. Ten Bank nie funkcjonuje w prózni . Ma konkurencje na rynku i na giełdzie.
    Zapomniałem dodać ze jeden z tych fundów pochozi z USA a amerykańska rakieta Georgetta swoim krzywdy nie pozwoli zrobić :-) Zdzisłoplana niby dlaczego wysiudali ?
[x]
BOS -0,20% 9,91 2026-06-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.