• Krotko i na temat !!!!!! Autor: ~MOC [178.255.168.*]
    Tu MOC !!!!

    Szybkie wnoski bez czytania szczegolow !!!!!!

    1. Emisja nowa objeta dla 30mln akcji !!!! Ponad 75% planu wykonana !!!
    2. Cena emisyjna powyzej 10% vs cena rynkowa !! Niezle dyskknto dla nowych inwestorow co chca kupic !!!!
    3. Raport PETARDA !!!!
    4. Zysk 16m vs 7m w ub roku (po skyrygowaniu o zdarzenia jednoraZowe !!!!)
    5. Odpisy na zle kredyty spada !!!! Jest dobrze !!!
    6. Wygenerowali ponad 120 baniek keszu !!!!! Wow !!! Na dziallnosci operacyjnejjj !!! Tak dobrze nie bylo bodajze od 2-3 lat !!!
    7. Widac ze plan restrukturyzacji idzie tak jak powinien !!!!!
    8. Mamy rynek malych stop procentowych, to zaraz sie zmieni bo idZie kraaaach !!!! Jak wzrosna stopy procentowe to wzrosnie marza banku POTEZNIE !!!!!
    9. Wyglada ze emisja nowch akcji byla celowa aby PO taniosci kupic jeszcze 30mln akcji !!!! Z rynku tyle by nie sciagneli !!!
    10. Jest WIECEJ niz dobrze !!!!

    Potwierdzam !!!!!

    I jedna prosba !!!!! Niech tu jasnowidz chodzik sie nie udziela !!!! Nie ma tu miejsca na farmazony !!!!!

    Potwierdzam !!!!!
  • Re: Krotko i na temat !!!!!! Autor: ~MOC [178.255.168.*]
    Masz racje dzieki !!!!!!
  • Re: Krotko i na temat !!!!!! Autor: ~Tom [5.60.186.*]
    Powinno to sie dzisiaj przełożyć na notowania
  • Re: Krotko i na temat !!!!!! Autor: ~MOC [178.255.168.*]
    Potwierdzam !!!!
  • Re: Krotko i na temat !!!!!! Autor: ~RR [188.146.40.*]
    Marnie , słabe kredyty, wynik odsetkowy spada, po 10 PLN nie wzięli wszystkiego
  • Re: Krotko i na temat !!!!!! Autor: ~MOC [37.188.188.*]
    Marnie tu szukasz czegos czego nie znajdujesz !!!!

    Masz 500 innych spolek !!!!

    Wale KOKS od rana !!!!!
  • Re: Krotko i na temat !!!!!! Autor: ~adam [83.22.253.*]
    marnie - szukali od marca inwestorow i nawet sie nie udalo sprzedac calej emisji ,chyba inwestorzy nie wierza w spolke ,bedzie spadek na 8 i zobaczymy co dalej

[x]
BOS -1,31% 9,78 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.