• zawieszenie Autor: ~piotr [178.42.146.*]
    zawiesili ?
  • Re: zawieszenie Autor: ~adamp26 [78.10.209.*]
    Dnia 2017-10-04 o godz. 10:04 ~piotr napisał(a):
    > zawiesili ?

    Czekamy na komentarz naganiaczy - Meca i nemo
  • Re: zawieszenie Autor: ~nemo [37.47.13.*]
    po pierwsze nie jestem naganiaczem po drugie przepraszam wszystkich ktorzy poczuli sie urazeni sformulowaniem buraki wnioski te wyciagnolem z faktu ze moj wpis dotyczacy skupowania akcji zostal usuniety uwazam ze racjonalne zachowanie w tej scytuacji jest nieracjonalne czy nikogo nie dziwi taka kumulacja dwuznacznych informacji za chwile uslyszymy o zawieszeniu bo ni ma raportu czy to nie jest az nazbyt oczywiste???
  • Re: zawieszenie Autor: ~adamp26 [78.10.209.*]
    Dnia 2017-10-04 o godz. 11:56 ~nemo napisał(a):
    > po pierwsze nie jestem naganiaczem po drugie przepraszam wszystkich ktorzy poczuli sie urazeni sformulowaniem buraki wnioski te wyciagnolem z faktu ze moj wpis dotyczacy skupowania akcji zostal usuniety uwazam ze racjonalne zachowanie w tej scytuacji jest nieracjonalne czy nikogo nie dziwi taka kumulacja dwuznacznych informacji za chwile uslyszymy o zawieszeniu bo ni ma raportu czy to nie jest az nazbyt oczywiste???

    Od 10 rano jest komunikat KNF -u o zawieszeniu perełek - MNI , LARKa i HYPERIONa - więc dalej kręcisz
  • Re: zawieszenie Autor: ~gosc [178.203.232.*]
    Mógłby ktoś wrzucić link do komunikatu o bieżącym zawieszeniu ? Dzx
  • Re: zawieszenie Autor: ~odp [83.23.253.*]
    należało się tego spodziewać że zawieszą jedynym podłożem braku raportu jest adyt który potrzebuje więcej czasu na rozliczenie mni premum jak wiadomo już jest prawie rozliczone wyzerowane w księgach ale jeszcze coś zostało musi przerobić kilka lat
  • Re: zawieszenie Autor: ~Ryysiek [178.252.11.*]
    Dnia 2017-10-06 o godz. 15:32 ~gosc napisał(a):
    > Mógłby ktoś wrzucić link do komunikatu o bieżącym zawieszeniu ? Dzx

    jak ty tą stronę bankiera oglądasz jak tu masz ;) monitor masz czarno - biały hehe

    https://www.bankier.pl/wiadomosc/GPW-zawieszenie-obrotu-akcjami-spolki-MNI-S-A-7547282.html 

  • Re: zawieszenie Autor: ~nemo [37.47.4.*]
    za miesiac wyniki za 3kwartal to odwieszenie pewnie po nowym roku bo tez nie opublikuja tylko dlaczego to akcjonariusze musza zato placic!!!moze zglosic sprawe do prokuratury?
  • Re: zawieszenie Autor: ~wnerwiony [128.199.174.*]
    ten brak raportow to niezle jaja a w kosc dostaje drobny inwestor, wczoraj sie dowiedzieli ze raport trzeba opublikowac ? dopoki nie bedzie konkretnych kar takich z prawdziwego zdarzenia gdzie zarzad i rada nadzorcza porzadnie po tylku dostana to dalej takie szopki beda odstawiac, ja bym dowalil grzywny z terminem platnosci jeden tydzien, pozniej wjazd komornika na majatki prywatne i egzekucja, raport raz dwa by sie znalazl ;)

  • Re: zawieszenie Autor: ~nemo [37.47.42.*]
    powinny byc kary sciagane z majatku zarzadu!!!
  • Re: zawieszenie Autor: ~slayer_fan [192.162.242.*]
    https://www.youtube.com/watch?v=H2OjbS_GnS4

  • Re: zawieszenie Autor: ~kiks [185.89.251.*]
    ale pasztet się porobił, wszystkie trzy spółki zawieszone za brak raportów mni, lark, hyperion
  • Re: zawieszenie Autor: ~007 [139.59.225.*]
    kiedy raport , w tym roku ?
[x]
MNI 0,46% 0,03 2018-05-18 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.