• List Prezesa Autor: ~Xxx [62.61.37.*]
    http://www.ekoexport.eu/images/raporty%20GPW/Bilans%202016/4_list%20do%20akcjoanriuszy.pdf
  • Re: List Prezesa Autor: ~mk_garbage [176.109.165.*]
    ble ble ble
    od lat te same bajki
    a wyniki są jakie są
    w 2014 miało być 30 baniek
    w 2016 było 1,1 mln (operacyjnie) i ujemne przepływy I TO JEST FAKT
    ile lat jeszcze będzie mamił i obiecywał
    czemu nie zająknął się o emisji dla siebie za potrącenie wierzytelności??

  • Re: List Prezesa Autor: ~EkoOszołom [193.59.255.*]
    Dnia 2017-04-28 o godz. 14:50 ~mk_garbage napisał(a):
    > czemu nie zająknął się o emisji dla siebie za potrącenie wierzytelności??

    A z jakiej racji ma finansować z prywatnych pieniędzy spółkę notowaną na GPW?
    Podziękuj mu że zamiast kasy wziął papier toaletowy.

  • Re: List Prezesa Autor: ~mk_garbage [176.109.165.*]
    http://www.ekoexport.eu/images/artykuly/Eko_Export_Ambitna_prognoza.pdf

    może przejrzycie na oczy jaki tu wał się odbył
    po tym artykule odbyła się zmasowana wywałka akcji

    warto ten artukulik i cytaty przypomnieć prezesikowi i zapytać czy można się aż tak pomylić ?

  • Re: List Prezesa Autor: ~EkoOszołom [193.59.255.*]
    Dnia 2017-04-28 o godz. 14:58 ~mk_garbage napisał(a):

    >warto ten artukulik i cytaty przypomnieć prezesikowi i zapytać czy można się aż tak pomylić ?

    A gdzie tam jest napisane że to mówił i pisał prezes, jakieś cytaty?
    Spadek kursu z ponad 50 zł to zwykła korekta trendu, który skończył się w 2014 roku 5-tą falą.
    Znakomita większość artykułów jest pisana pod zamówienie zwyczajnie po to aby wyjść z akcji.
    Np. takim dom maklerski Vestors znany jest s branży z tego że głównie pisze rekomendacje zamawiane za pieniądze.
    Albo za pieniądze insaiderów albo zarządzających.
    Poniosłeś mega stratę kolego i ześwirowałeś doszczętnie.

  • Re: List Prezesa Autor: ~mk_garbage [176.109.165.*]
    a kto prognozy sporządza?
    gabrysia?
  • Re: List Prezesa Autor: ~mk_garbage [176.109.165.*]
    ja synku tu zarobiłem straszną kasę, oddawałem po 45 zł
    ale nie będę bezczynnie patrzył jak się kłamie, manipuluje i okrada !
    a ty się w to wpisujesz
  • Re: List Prezesa Autor: ~brawo_EEX [185.74.84.*]
    twój czas garbaty dobiega końca za kłamstwa. Spoglądaj za garba.
  • Re: List Prezesa Autor: ~mk_garbage [176.109.165.*]
    uuuałłła boję się buahahahhaha
    póki co pa leszczyku lecę do Malagi na wypoczynek
    a ty obgryzaj pazury i łudź się dalej

    ps. zawiadomienie do prokuratury złożone w sprawie manipulowania przez ciebie na ogromną skalę
    miłego weekendu :-)
  • Re: List Prezesa Autor: ~EkoOszołom [193.59.255.*]
    Dnia 2017-04-28 o godz. 15:17 ~mk_garbage napisał(a):

    Tylko jakiś SBecki emeryt może trwonić czas w takim zakresie jak ty.
    Styl pisania, częstotliwość i głupota mi pasuje :)
    Giełda jest trochę bardziej skomplikowana niż milicyjna pałka, pamiętaj na przyszłość.
    Ubrać się na górce po 45zł, współczuję.
[x]
EKOEXPORT 0,62% 1,63 2023-05-04 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.