nie mam dobrych wieści kolego, nikt już nie wywala, sposób handlu i obroty na to wskazują, czyli albo wskakujesz i naganiasz w drugą stronę albo... papa.. za dzień, tydzień czy miesiąc pozostanie tobie tylko plucie z zawiści, że popełniłeś błąd w kalkulacjach, od groma na forach takich typów. ostatni dzwonek na zmianę strategii, o ile takową posiadasz oczywiście:)
Jeszcze widać na arkuszu kupna chamski sposób na pozyskanie po taniości , uwalanie na siłę , ktoś chce kupić np. po 26,40 jest 26,45 a ktoś sprzedaje po 26,20 .......he he he i tak od rana się dzieje Przecież to produkt skazany na sukces , może być i gadżet , lecz sukces Jeżeli dobrze się wczytaliście to 30 k już jest produkowane i w ciągu 12 miesięcy kolejne 50 k ----- czyli 80 k ...... A chcieliby w ciągu 5 lat sprzedać 200 k urządzeń .......jestem bardzo spokojny o wyniki Pozdrawiam .........