• do BYŁY Autor: ~nietoperz [217.153.136.*]
    nie mam dobrych wieści kolego, nikt już nie wywala, sposób handlu i obroty na to wskazują, czyli albo wskakujesz i naganiasz w drugą stronę albo... papa..
    za dzień, tydzień czy miesiąc pozostanie tobie tylko plucie z zawiści, że popełniłeś błąd w kalkulacjach, od groma na forach takich typów.
    ostatni dzwonek na zmianę strategii, o ile takową posiadasz oczywiście:)
  • Re: do BYŁY Autor: ~byly_leszcz [89.74.60.*]
    Jeszcze widać na arkuszu kupna chamski sposób na pozyskanie po taniości , uwalanie na siłę , ktoś chce kupić np. po 26,40 jest 26,45 a ktoś sprzedaje po 26,20 .......he he he i tak od rana się dzieje
    Przecież to produkt skazany na sukces , może być i gadżet , lecz sukces
    Jeżeli dobrze się wczytaliście to 30 k już jest produkowane i w ciągu 12 miesięcy kolejne 50 k ----- czyli 80 k ......
    A chcieliby w ciągu 5 lat sprzedać 200 k urządzeń .......jestem bardzo spokojny o wyniki
    Pozdrawiam .........

  • Re: do BYŁY Autor: ~Swiss [178.39.98.*]
    Cebulaki kontratakuja.
    Chamski sposob wyleszczania zostal zidentyfikowany.
    Jutro dzida.
    Czy w sobote mozna dokupic?
  • Re: do BYŁY Autor: ~Wololo [77.114.92.*]
    Paraolimpiada się skończyła to i swiss się odezwał przypadek?
[x]
BRASTER -4,92% 0,58 2023-05-04 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.