Dywidenda jest już w cenie. Jazdy jak widać nie ma. Natomiast uważam, że warto teraz zakupić akcje szczególnie w aktualnej cenie. Po odjęciu dywidendy i wynikach za II kwartał cena znów powinna podskoczyć w okolice 3.70-3.80. W miesiąc lub dwa będzie można zarobić te 7-8% więc jest nieźle.
fakty są takie że pomimo super dywidendy grubas wywalał i wyczekiwał... teraz nie wiadomo czy się wystrzelał czy czeka. Brak większego zainteresowania spółką pomimo dobrych danych za IQ i podejrzewam że półroczne też będą świetne - może wtedy coś kurs ruszy.