fakty są takie że pomimo super dywidendy grubas wywalał i wyczekiwał... teraz nie wiadomo czy się wystrzelał czy czeka. Brak większego zainteresowania spółką pomimo dobrych danych za IQ i podejrzewam że półroczne też będą świetne - może wtedy coś kurs ruszy.