Michał Czeredys, Prezes firmy Arcus S.A., został wyróżniony nagrodą „Zdobywca Rynku” w kategorii menedżerowie, przyznaną przez prestiżowy magazyn Polish Market.
Redakcja doceniła profesjonalizm, odwagę oraz wkład Prezesa w rozwój firmy Arcus. Szczególnie za godne uznania jury uznało determinację Michała Czeredysa oraz umiejętność pokonywania przeszkód w dążeniu do sukcesu Grupy Arcus.
nagrody nagrodami a kurs Arcusa na dnie....ale juz niedługo rozstrzygniecie musi byc, bo linia trendu spadkowego wymusi jakiś wiekszy ruch, albo przebicie albo odbicie
wreczajacy nagrode powinien najpierw zaznajomic sie z historycznym wykresem arcusa na gpw.oszukano i okradziono inwestorow bez mydla.a rodzina czeredysow zbiera nagrody..cala tuskolandia-kraina cudow
kurs spadł dlatego, bo od początku był przewartościowany. za to Czeredysów nie można winić. Oni powinni być rozliczani z wyników spółki a nie z kursu akcji.
Oj wolno ich winić, oj wolno, tata wydymał ludzi bez mydła, a synek jako jego figurant ładnie się uśmiecha i odbiera opłacone wcześniej przez siebie nagrody.
A kto udowodnił , że Falenta był POwiazany z POposłuchami ? Jak mówi Donek - to tylko mówi , a jak zaczyna mówić to kłamie. Teraz cierpi 99% spółek małych i trochę większych. To też sprawa OFEnsywy Donka