Ciekawe kiedy oglosza termin wyplaty. Dzisiaj ladny pakiecik poszedl, moze to przed dywidenda?
"Czy wobec dobrych wyników spółka wypłaci w tym roku dywidendę? - Zdecyduje o tym Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy, ale z punktu widzenia zarządu nie ma przeciwwskazań, aby tak się stało - mówi dla Money.pl Maciej Bachman.
- Systematycznie poprawialiśmy wszystkie kluczowe parametry działalności. Dzięki temu Pekaes startował i wygrywał kluczowe przetargi w branży. Jesteśmy w pełni gotowi, aby w 2014 roku rozwijać w oparciu o nasze nowe aktywa, nowy model spółki logistyczno-intermodalnej - zaznacza Maciej Bachman."
Dobre sobie :) Zarząd może sobie mówić. Myślicie, że większościowy udziałowiec wypuści z rąk choć złotówkę mniejszościowym? Wolne żarty... dywidendy nie będzie, wybijcie to sobie z głowy :)
Dobre i 0,44. Widac ze wiekszosciowy akcjonariusz chce kasowac dywidende co roku, to bardzo dobrze. Pekaesu nikt juz nie posiada wiec nie ma sie z kim dzielic.
Pozdrowienia