• będzie dobrze Autor: ~ksej [5.226.104.*]
    Cierpliwości już nie długo ,będzie dobrze . Elemental da zarobić
    http://www.praca.wnp.pl/elemental-holding-rozbiera-zarowki,217280_1_0_0.html
  • Re: będzie dobrze Autor: ~tak [88.199.25.*]
    Tak sobie patrzę na wykres oraz inne dane i myślę sobie, że jest duża szansa, na to że spółka nie zejdzie już nigdy poniżej 2,7
  • Re: będzie dobrze Autor: ~Stefan [77.254.138.*]
    "nigdy" i "na pewno" to dwa słowa, które mają się nijak do giełdy.
  • Re: będzie dobrze Autor: ~x54 [83.20.158.*]
    przy takiej "świetlanej przyszyszłości" to pewnie kres możliwośći tego gniota gdyby taq było to by emisję uplasowali wyżej a tak tylko podbitka i łapanie frajerów po 2,8..
  • Re: będzie dobrze Autor: ~tak [88.199.25.*]
    Szanowny Panie Stefanie należy czytać całe zdanie, a nie tylko poszczególne słowa. Natomiast Ty x54 chyba masz zerowe pojęcie o giełdzie, albo żeś się z choinki urwał
  • Re: będzie dobrze Autor: ~lwpo [77.222.255.*]
    Elemental jak zwykle po każdej z wielu niestety emisji i po tej nie rozczarował. Emitowali akcje ale zawsze po emisji kur rosnął bo kase wykorzystywali dobrze. Teraz widzę ze coś z obligacjami kombinują czytałem ze linie do recyklingu świetlówek stawiają więc nie minęło 2 mies roku a tu się dzieje. Ciekawe jak akwuzycje
  • Re: będzie dobrze Autor: ~x54 [83.25.232.*]
    I rozczaruje szczególnie tych co .... wierzą w naganiaczy na kupno a skoro zarządowi taq mocno by zalezało to nie puszczałby jakiś strikte darowizn do funduszy i nie sprzedawał przed emisją by złapać "kila sztuk " taniej w emisji gdzie ugotowali drobnych co liczyli na emisję w okolicach 3pln tak nie buduje sie zaufania ... zreszta było już takich spółek multum
  • Re: będzie dobrze Autor: ~qw [87.205.241.*]
    Dnia 2014-02-24 o godz. 10:24 ~tak napisał(a):
    > Tak sobie patrzę na wykres oraz inne dane i myślę sobie,
    > że jest duża szansa, na to że spółka nie zejdzie już nigdy
    > poniżej 2,7

    LECI JAK JAKIŚ BANKRUT A 2,7 POŻEGNAJ.
  • Re: będzie dobrze Autor: ~Inv [212.109.130.*]
    Będzie dobrze a nawet jeszcze dobrzej.
  • Re: będzie dobrze Autor: ~ale jazda [178.43.239.*]
    Niezłe pakiety poszły i ciągnięcie do góry.
  • Re: będzie dobrze Autor: ~pipke [37.31.34.*]
    do szczęścia brakuje jednego:
    do końca musi wyleszczyć się z papierka sypacz amator
    sypie od 3 tygodni a jeszcze ciutkę mu zostało
    niestety amator nie wie jak puszczać papier w rynek bez zbijania kursu
    ale cóż nie każdemu Bozia dała rozumek :)

    jak skończy to wracamy na 3
  • Re: będzie dobrze Autor: ~x54 [83.20.180.*]
    tu nie chodzi o jakiś "zwykły rozumek" gość ma jaja i wie w co inwestować a nie w takie marne gnioty jaq śmieci . zresztą ja tesz segregóje : gnuj na pole a śmieci do lasu. więc jak takie firmy mają isnieć ?t
[x]
ELEMENTAL 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.