Elemental jak zwykle po każdej z wielu niestety emisji i po tej nie rozczarował. Emitowali akcje ale zawsze po emisji kur rosnął bo kase wykorzystywali dobrze. Teraz widzę ze coś z obligacjami kombinują czytałem ze linie do recyklingu świetlówek stawiają więc nie minęło 2 mies roku a tu się dzieje. Ciekawe jak akwuzycje