I rozczaruje szczególnie tych co .... wierzą w naganiaczy na kupno a skoro zarządowi taq mocno by zalezało to nie puszczałby jakiś strikte darowizn do funduszy i nie sprzedawał przed emisją by złapać "kila sztuk " taniej w emisji gdzie ugotowali drobnych co liczyli na emisję w okolicach 3pln tak nie buduje sie zaufania ... zreszta było już takich spółek multum