• MNI SA informacja znaczącego akcjonariusza Autor: ~m..... [83.29.213.*]
    MNI SA informacja znaczącego akcjonariusza.
    Raport bieżący 35/2013


    Zarząd MNI S.A. z siedzibą w Warszawie (Spółka, MNI) przekazuje do publicznej wiadomości, że w dniu dzisiejszym (tj. 03 września 2013 roku) od akcjonariusza Spółki ING Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. wpłynęło zawiadomienie o następującej treści:


    "Działając zgodnie z art. 69 w zw. z art. 87 ust. 1 pkt. 3) lit. b) ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych (Dz. U. z 2009, Nr 185, poz. 1439 z późn. zm.), informujemy, że w wyniku nabycia akcji spółki MNI S.A. (dalej "Spółka") w transakcjach na GPW w Warszawie, rozliczonych w dniu 29 sierpnia 2013 roku, zarządzane przez ING Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. fundusze: ING Otwarty Fundusz Emerytalny (dalej "OFE") oraz ING Dobrowolny Fundusz Emerytalny (dalej "DFE") stały się posiadaczami akcji Spółki powyżej 5% głosów na walnym zgromadzeniu akcjonariuszy Spółki.


    Przed nabyciem akcji OFE i DFE posiadały 4 472 520 (cztery miliony czterysta siedemdziesiąt dwa tysiące pięćset dwadzieścia) akcji Spółki, które stanowiły 4,52% kapitału zakładowego Spółki oraz uprawniały Fundusze do 4 472 520 (cztery miliony czterysta siedemdziesiąt dwa tysiące pięćset dwadzieścia) głosów na walnym zgromadzeniu akcjonariuszy Spółki, co stanowiło 4,52% ogólnej liczby głosów.


    W dniu 3 września 2013 roku na rachunkach papierów wartościowych OFE i DFE znajduje się 8 692 520 (osiem milionów sześćset dziewięćdziesiąt dwa tysiące pięćset dwadzieścia) akcji Spółki, co stanowi 8,79% kapitału zakładowego Spółki. Akcje te uprawniają 8 692 520 do (osiem milionów sześćset dziewięćdziesiąt dwa tysiące pięćset dwadzieścia) głosów na walnym zgromadzeniu akcjonariuszy Spółki, co stanowi 8,78% ogólnej liczby głosów".


    Podstawa prawna: Art. 70 pkt. 1 Ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych.


    Więcej na: biznes.pap.pl i biznes.pap.pl/espi


    http://biznes.pap.pl/pl/news/listings/info/858479,mni-sa-informacja-znaczacego-akcjonariusza-
  • Re: MNI SA informacja znaczącego akcjonariusza Autor: ~vip [194.126.238.*]
    dobre info a kurs w miejscu ...........?
  • Re: MNI SA informacja znaczącego akcjonariusza Autor: ~jan [82.139.189.*]
    nie pierwszy to raz że kurs nie rośnie , ing nie jest akurat barometrem spółek, zaliczali też duże wtopy
  • Re: MNI SA informacja znaczącego akcjonariusza Autor: ~Gordon_Gekko [83.10.125.*]
    przeciez widac ze jeszcze kupuja i trzymaja kurs na tjm poziomie widocznie tutaj sie umowili
  • Re: MNI SA informacja znaczącego akcjonariusza Autor: ~vip [194.126.238.*]
    największe mega wtopy ing to chyba było cedc i westa
    o innych nie wspomnę ............

    tak ze mają co odrabiać grubasy ..........)
  • Re: MNI SA informacja znaczącego akcjonariusza Autor: ~BatNaMatoła [164.127.10.*]
    W obecnej chwili OFE to jeden z najgorszych możliwych inwestorów w spółce. Czekamy zatem na jutrzejsze info czy Rudy matoł będzie sypał akcjami MNI w przyszłości a kaskę z ich sprzedaży ukradnie z kolegami:
    https://www.bankier.pl/wiadomosc/Jutro-w-poludnie-decyzja-ws-OFE-2928348.html
  • Re: MNI SA informacja znaczącego akcjonariusza Autor: ~seal [31.1.168.*]
    Emeryci są długoterminowi więc mają czas by się kisić.
  • Re: MNI SA informacja znaczącego akcjonariusza Autor: ~Geo [149.156.28.*]
    Na Hyperionie tez umówiona transakcja około godziny 14 poszło 200 000 akcji w jednym zleceniu. Ruchy są wiec tylko czekać na powrót do WK. Być może to jeszcze fundy nam blokują wzrosty
  • Re: MNI SA informacja znaczącego akcjonariusza Autor: ~ja [92.40.22.*]
    no to sie porobilo teraz mam podwójnie mni jako akcje i w funduszu emerytalnym
  • Re: Autor: ~Kelt9 [95.48.169.*]
    nie ma co psioczyć na ING - ich OFE jest teraz najlepsze na rynku i pokazali, że potrafią zarabiać :

    http://www.money.pl/emerytury/porownanie/por=stopy/pro=0/


    najlepszy i najgorszy OFE:
    http://stooq.pl/q/?s=ingn.ofe&d=20130830&c=30y&t=l&a=lg&b=1&r=pczt.ofe
[x]
MNI 0,00% 0,03 2018-03-29 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.