• Rabat zawiódł Autor: ~antylogik [83.27.32.*]
    Sporo mnie na tym forum nie było, a widzę ze zrobiło się ciekawie. Doczekaliśmy się w końcu decyzji Sądu o Rabacie Service i niestety nie jest to decyzja dla BOMI bardzo korzystna. Bo to nie Bomi będzie sprzedawało Rabat tylko Syndyk , a środki ze sprzedaży nie trafią do BOMI tylko do wierzycieli Rabatu. Oczywiście jeśli Rabat był dłużnikiem BOMI to może na jakieś środki BOMI się załapie. Jest też jakaś szansa że BOMI otrzyma jakieś środki za swoje akcje z likwidacji Rabat Service S.A. gdyż zobowiązania wynikające z bilansu za 1 półrocze wszystkich spółek zależnych od BOMI to ok 172 mln. zł.
    Nie jest nawet wykluczone że głównym powodem dla których sąd zdecydował o upadłości likwidacyjnej Rabatu było to, że w ocenie Sądu wartość uzyskana ze sprzedaży całego Rabatu lub jego spółek zależnych i majątku, w większym stopniu zaspokoi wierzycieli niż propozycje wynikające z układu. Gdyż zgodnie z prawem upadłość dłużnika z możliwością zawarcia układu może zostać ogłoszona jedynie po uprawdopodobnieniu, że w drodze układu wierzyciele zostaną zaspokojeni w wyższym stopniu, niż zostaliby zaspokojeni po przeprowadzeniu postępowania upadłościowego obejmującego likwidację majątku dłużnika.
    Tak więc nadal sporo niewiadomych i nadal sporo można zarobić.
  • Re: Rabat zawiódł Autor: ~DF [5.60.59.*]
    Majątek Rabatu nie zniknął. Rabat ma jeszcze spółki zależne LD Holding, Tolak, MegaSweets. Poza tym syndyk może być znacznie lepszym rozwiązaniem niż niekompetentny Zarząd. Miejmy nadzieję że odwołania się od wyroku sądu przez Zarząd Rabatu nie będzie.
  • Re: Rabat zawiódł Autor: ~Piotr i Paweł [31.62.138.*]
    zrobiło się ciekawie szkoda że nie puszczają wideł mozna zrobić tanie zakupy ! pozdrawiamy rankora hej
  • Re: Rabat zawiódł Autor: ~Zenek [89.77.16.*]
    Tu od trzech miesięcy jest tanio, bardzo tanio, coraz bardziej tanio.
  • Re: Rabat zawiódł Autor: ~Milena [188.33.27.*]
    Bzdura!
  • Re: Rabat zawiódł Autor: ~Zenek [89.77.16.*]
    Co jest bzdurą?
  • Re: Rabat zawiódł Autor: ~rankor2 [78.28.33.*]
    http://www.biznesradar.pl/notowania/BOMI#1d_lin_lin

    Jest nudno, więc można zerknąć tutaj i nałozyc sobie wykres IDM na wykresik bomi...
    Czy nie jest to zadziwiajacy widok?... ;-D
  • Re: Rabat zawiódł Autor: ~ktoś [46.151.76.*]
    Komi spółka 2013!!!
  • Re: Rabat zawiódł Autor: ~Rabatowy [91.238.234.*]
    Rabat nie zginie tyle Wam powiem ;)

    pozdrawiam i cierpliwości
  • Re: Rabat zawiódł Autor: ~Majkel [217.149.254.*]
    zmiana upadłości na ponownie układową?
    robi się ciekawie!
  • Re: Rabat zawiódł Autor: ~hehe [83.4.224.*]
    A czy zrobienie rezerw na rabat, czy postawienie go w stan upadłości
    jest równoznaczne oddanie go komuś darmo, ?
    Czy RABAT.SA fizycznie zniknął?
  • Re: Rabat zawiódł Autor: ~Zenek [89.77.16.*]
    Ty naprawdę nie wiesz, co się dzieje.

    Wykreślenie Rabatu z aktywów Bomi oznacza, że Bomi nie spodziewa się żadnego dochodu ze sprzedaży Rabatu, gdyż kasa pójdzie na spłatę jego długów.
  • Re: Rabat zawiódł Autor: ~re [62.133.130.*]
    Co to znaczy że nie zginie, możesz coś wiecej napisac
[x]
BOMI 0,00% 0,01 2013-09-26 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.