oj hurt-detal niedawno " srales' we wlasno gniazdo a teraz ci sie odmienilo sam wiesz co o takich ludziach mowia oj nieladnie nieladnie badz konsekwentny
ok,postaram sie. advadis to trup i wkrotce zbankrutuje a wy stracicie wszystkie pieniadze!!! wdepneliscie tu w wielkie g... i z tego bagna ciezko bedzie sie wam wygrzebac. wlasciwie to zapadacie sie coraz glebiej, niedlugo sie wam zacznie nalewac przez usta, nos, uszy...amen
mario a co tam u halinki jak juz jestes na forum to powiedz akcjonariuszom jak zyje i jak u niej ze zdrowiem...? szczegolnie tym co kupowali po jej wspanialej rekomendacji...