• advadis Autor: ~maria [89.174.126.*]
    oj hurt-detal niedawno " srales' we wlasno gniazdo a teraz ci sie odmienilo sam wiesz co o takich ludziach mowia oj nieladnie nieladnie badz konsekwentny
  • Re: advadis Autor: ~hurt-detal [213.158.197.*]
    ok,postaram sie. advadis to trup i wkrotce zbankrutuje a wy stracicie wszystkie pieniadze!!! wdepneliscie tu w wielkie g... i z tego bagna ciezko bedzie sie wam wygrzebac. wlasciwie to zapadacie sie coraz glebiej, niedlugo sie wam zacznie nalewac przez usta, nos, uszy...amen
  • Re: advadis Autor: ~hurt-detal [213.158.197.*]
    mario a co tam u halinki jak juz jestes na forum to powiedz akcjonariuszom jak zyje i jak u niej ze zdrowiem...? szczegolnie tym co kupowali po jej wspanialej rekomendacji...
  • Re: advadis Autor: ~adv [83.4.185.*]
    przewiduję jutro 18, a może 19 gr
  • Re: advadis Autor: ~ttt [95.40.43.*]
    Moim zdaniem manipulujesz gościu... Może tak wysłać dla sportu do KNF twój IP i wpisy... Bez względu na ich skuteczność może warto.
[x]
ADVADIS 0,00% 0,01 2015-11-13 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.