• czeszą stopy ? Autor: ~zdzisek [79.190.114.*]
    co to kurna było? było jakieś info?
  • Re: czeszą stopy ? Autor: ~Piotrsvz [188.147.216.*]
    Mój stop poszedł ... (nerwa mam )ale z wykresu można przeczytać - pokonany został opór 1,4 przy duzym obrocie, konsolidacja potrwała parę dni i co mamy powrót , zejście poniżej 1,4 - oporu który tak trudno było pokonać i który teoretycznie miał otworzyć drogę do wzrostów . Ciekawe jak bytom zachowałby się podczas wzrostów na giełdzie.
  • Re: czeszą stopy ? Autor: ~mistral [195.95.154.*]
    nowi odbierają końcówkę i pewnie starczyło im na 82K po 1,86, stary , to co nie sprzedał puśił PKC .
[x]
BYTOM 0,75% 2,75 2018-11-28 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.