Mój stop poszedł ... (nerwa mam )ale z wykresu można przeczytać - pokonany został opór 1,4 przy duzym obrocie, konsolidacja potrwała parę dni i co mamy powrót , zejście poniżej 1,4 - oporu który tak trudno było pokonać i który teoretycznie miał otworzyć drogę do wzrostów . Ciekawe jak bytom zachowałby się podczas wzrostów na giełdzie.