• Koniec zjazdu Autor: ~BOB [83.27.170.*]
    Na moim wykresie widzę koniec spadku na Kolastynie .
  • Re: Koniec zjazdu Autor: ~gruby baton [94.42.84.*]
    mając 90 kawałków można nieźle bujnąć kursem.
    właśnie sie zabawiłem na TKO i z -3,3% kurs zmieniłem na +4,4%
  • Re: Koniec zjazdu Autor: ~xxx [77.65.52.*]
    próbowałem 33k i nic nie drgnęło
  • Re: Koniec zjazdu Autor: ~lechu [87.206.184.*]
    do BOBA
    a gdzie te twoje 3 złote co???

    ja tam bawie sie kolą w przedzialach 0,85-0,95 , oczywiscie daj boze by bylo ponad zeta

    pozdro
  • Re: Koniec srajdu Autor: ~kokot [89.126.62.*]
    po cholerę ja tu wchodziłem ..strata czasu i pewnie klopsu....
  • Re: Koniec zjazdu Autor: ~BOB [83.23.133.*]
    Ktoś dzisiaj ładnie pogrywał w ostatnich minutach , to prawda że kapitałem 100 tys można na Koli robić cuda .
  • Re: Koniec zjazdu Autor: ~krys [195.225.69.*]
    ten kutas z tymi 100k nie tylko robi cuda, powoduje wręcz wściekłość.
  • Re: Koniec zjazdu Autor: ~krys [195.225.69.*]
    czy to IDM tak reguluje i obroty i kurs?
  • Re: Koniec zjazdu Autor: ~lechu [87.206.184.*]
    wjechalem po 0.89 gnoi :)
  • Re: Koniec zjazdu Autor: ~BOB [79.184.93.*]
    Z info podanego dzisiaj właśnie to wynika że akcjami nie sypie Grzegorzewski tylko IDM .Przez ich sypanie kurs może nie wzrosnąć .
  • Re: Koniec zjazdu Autor: ~ADX [77.114.163.*]
    Jak ty czytasz to info?
    "Przed przedłużeniem pełnomocnictwa DM IDMSA posiadał 2 153 193 (słownie: dwa miliony sto pięćdziesiąt trzy tysiące sto dziewięćdziesiąt trzy) sztuk akcji spółki .........
    Po przedłużeniu pełnomocnictwa DM IDMSA posiada 2 161 311 (słownie: dwa miliony sto sześćdziesiąt jeden tysiące trzysta jedenaście) sztuk akcji spółki Grupa Kolastyna S.A. "
    To w wyniku "sypania" miał więcej tych akcji.
    A co do Grzegorzewskiego:
    INFO z 3.09 .2010 mówi wyraźnie że Grzegorzewski sprzedał 1 września 500k.
    Obecne INFO pokazuje tylko, że od tej pory Grzegorzewski nie sprzedawał. A sypią tylko "pseudo-technicy" gdyż faktycznie w ciągu ostatniego tygodnia techniczny obraz ulegl pogorszeniu.
    Zastanawia tylko jedno: jak przeprowadzić coś sprawnie na Walnym jeżeli można liczyć najwyżej na kilkanaście procent wszystkich głosów. Dajmy na to jak uchwalić emisję dla invwestora branżowego? Coraz mniej jest sprzedających akcje czyli gdzieś są one akumulowane. Prędzej czy póżniej ktoś będzie musiał przekroczyć próg 5%.jeżeli będzie chciał cokolwiek zdziałać na walnym.
  • Re: Koniec zjazdu Autor: ~Andromach [95.40.215.*]
    Nigdy nie wiadomo kiedy się to stanie . Może to być w dowolnym momencie Ale jak się stanie to następnego dnia górne widły. Nie wiecie dnia ani godziny.
  • Re: Koniec zjazdu Autor: ~kk [83.31.3.*]
    siedzę w Koli od kwietnia i jak tak patrzę to wiem że gdyby IDM przestał regulować kurs bylibyśmy dużo wyżej.
  • Re: Koniec zjazdu Autor: ~krys [195.225.69.*]
    0,88 to kolejny poziom Fibo od (61,8 ) od ostaniego poz.wzrostów. naukę analizy tech. nam robią? A co będzie jak tak od 14:30 koszerni na okoliczność GM będą podnosić indeksy?
    Te psy łańcuchowe dalej nie pozwolą na wzrost?
  • Re: Koniec zjazdu Autor: ~krys [195.225.69.*]
    co te wały wyprawiają?, nie wiem nikt tego nie widzi?, nikt nie reaguje bo jest więcej takich skurwysyńskich tematów, dobić chcą psychicznie i pokazać swą siłę?
  • Re: Koniec zjazdu Autor: ~kris [46.113.116.*]
    chcą nas wykończyć psychicznie skurwiele widać jak huj
  • Re: Koniec zjazdu Autor: ~Andrzej_P [178.37.62.*]
    Dnia 2010-11-18 o godz. 15:06 ~kris napisał(a):
    > chcą nas wykończyć psychicznie skurwiele widać jak huj

    I po co się denerwować? Ja tam ustawiłem alarm w notowaniach na 1.15 i nawet nie śledzę jaki kurs Koli. Po co? Szkoda nerw. A mocno wierzę, że kiedyś wyskoczy mi okienko z alarmem z notowań. Wtedy zacznę obserwować. Spoko.
  • Re: Koniec zjazdu Autor: ~krys [195.225.69.*]
    Jak możesz mówić by się nie denerwować? przecież to jawne skurwysyństwo, a ten rudy fiut tym się szczyci. Co my mamy do powiedzenia?
  • Re: Koniec zjazdu Autor: ~tomi [86.28.182.*]
    zapraszam na nowy dynamicznie rozwijajacy sie czat!
    www.nagpw.pl zaloguj sie i na czata!
    rozmawiaj czatuj o gpw
    w razie pytaj kontakt z moderNG gg31084713
    zapraszamy
    link do czata www.nagpw.pl/czat-klubowy
    dzis juz nas obserwuje 50osob !
    jest miejsce dla poczatkujacych jak i duzych graczy!
    zapraszamy!
  • Re: Koniec zjazdu Autor: celebrant [77.254.223.*]
    A końca zjazdu jak nie widać tak nie widać. do jakiego poziomu przewidujecie zjazd i późniejsze odbicie ktore przecież musi nastąpić. jest szansa na 1 zł 20 gr?
  • Re: Koniec zjazdu Autor: ~kris [94.254.164.*]
    na razie wykres nie za ciekawie wygląda
  • Re: Koniec zjazdu Autor: ~BOB [79.184.93.*]
    Wszyscy są już zmęczeni tym ciągłym spadkiem , ale po bardzo dobrych danych ze Stanów i Irlandi jutro musi nastapić odreagowanie zakończone wzrostem .
  • Koniec zjazdu Autor: ~BOB [83.25.178.*]
    Wczoraj bylem pewny że Kola musi odbić
  • Re: Koniec zjazdu Autor: ~lechu [87.206.184.*]
    2 grosze cieszą... oby tylko utrzymało od poniedziałku i szło w górę :)
  • Re: Koniec zjazdu Autor: ~czek [83.10.135.*]
    Dwa tygodnie korekty wystarczą - wspinamy się powyżej zeta.
  • Re: Koniec zjazdu Autor: ~ryś [212.183.140.*]
    Kolastyna_to_bankrut_uciekać_stąd_przy_względnie_dobrym_kursie_niebawem_0.75-0.80_groszy
  • Re: Koniec zjazdu Autor: ~Red Fox [83.18.62.*]
    masz jakieś podstawy by tak twierdzić? Jeśli nie masz konkretów, na których mógłbyś oprzeć swoje domysły to zamilcz cwaniaczku...
  • Re: Koniec zjazdu Autor: ~gruby baton [94.42.84.*]
    co takiego się stało w ostatnich minutach że tak wzrosło???????
[x]
MIRACULUM 0,00% 0,57 2026-06-23 17:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.