Dnia 2010-11-18 o godz. 15:06 ~kris napisał(a):
> chcą nas wykończyć psychicznie skurwiele widać jak huj
I po co się denerwować? Ja tam ustawiłem alarm w notowaniach na 1.15 i nawet nie śledzę jaki kurs Koli. Po co? Szkoda nerw. A mocno wierzę, że kiedyś wyskoczy mi okienko z alarmem z notowań. Wtedy zacznę obserwować. Spoko.