Jak ty czytasz to info?
"Przed przedłużeniem pełnomocnictwa DM IDMSA posiadał 2 153 193 (słownie: dwa miliony sto pięćdziesiąt trzy tysiące sto dziewięćdziesiąt trzy) sztuk akcji spółki .........
Po przedłużeniu pełnomocnictwa DM IDMSA posiada 2 161 311 (słownie: dwa miliony sto sześćdziesiąt jeden tysiące trzysta jedenaście) sztuk akcji spółki Grupa Kolastyna S.A. "
To w wyniku "sypania" miał więcej tych akcji.
A co do Grzegorzewskiego:
INFO z 3.09 .2010 mówi wyraźnie że Grzegorzewski sprzedał 1 września 500k.
Obecne INFO pokazuje tylko, że od tej pory Grzegorzewski nie sprzedawał. A sypią tylko "pseudo-technicy" gdyż faktycznie w ciągu ostatniego tygodnia techniczny obraz ulegl pogorszeniu.
Zastanawia tylko jedno: jak przeprowadzić coś sprawnie na Walnym jeżeli można liczyć najwyżej na kilkanaście procent wszystkich głosów. Dajmy na to jak uchwalić emisję dla invwestora branżowego? Coraz mniej jest sprzedających akcje czyli gdzieś są one akumulowane. Prędzej czy póżniej ktoś będzie musiał przekroczyć próg 5%.jeżeli będzie chciał cokolwiek zdziałać na walnym.