Dnia 2026-05-30 o godz. 20:18 ~Saturn68 napisał(a): > I oczywiście nie hulajnogami
Oczywiście że hulajnogami, bo niby czym ? Przecież z wieltonem niby nic nie podpisali, . WIELTON aktualnie przerzucił się na drukowanie akcji, z tego jest lepsza kasa, i jaka marża wysoka, po co się użerać z robolami, a reszta niech se robi za miskę ryżu . Big Win ha ha
nie mam pojecia co sie wyklulo w tytanowych kopulkach i wizjonerach Rynku ?? Ostatnie ruchy to ciąg jakis szpagatow. Na stan obecny niech sie nie męcza i niech to przejmnie jakas firma ktora wie jak budowac swoja wartosc dla Akcjonariuszy. Mi pachnie to januszeksem tylko i pewnie dlatego 50 plus ma ciezko na rynku czego przykladem sa wlasciciele i ich mentalnosc. . \Nie da rady zmienic nawyków i dlatego nikt ich nie zatrudnia bo sa malo otwarci na inne koncepcje. \Przygladam sie i patrząc w historie zachowania dalej sie przygladam