Złoty medal Ligii Narodów w siatkówce! Brawo panowie rewelacyjnego turnieju. Teraz w kolejce czekają Mistrzostwa Europy i kwalifikacje do Olimpiady.
Panowie kopacze......, tak się uprawia sport na najwyższym poziomie reprezentacyjnym. Czekamy na wrzesień, czy uda się zmazać tą czarną plamę na honorze po Mołdawii??? Ja na to bardzo liczę!
btw., a może Henio też czekał na ten triumf siatkarzy i teraz On pokaże, co to znaczy zwycięstwo? :=]
Serio piszesz takie coś ? Odpocznij trochę chociaż cię rozumiem bo tez wiszę na haku ale aż z taka dziecinada to wyluzuj. Kup trochę akcji i podciągnij kurs chociaż na 0,035 gr a nie fantazjujesz.
Odezwało się dwóch wiernych forumowiczów - jeden frustrat, który kupił akcje i płacze, że nie zarobił kilkuset procent w ciągu tygodnia i drugi wielonikowiec wymyślający co rusz nowe NIC-ki i piszący cały czas o psychiatryku. Ależ "ekipa" nam się trafiła!
Hillela(Silver) z zulusowatym mają podobne sportowe upodobania, z postów wynika ze do opijania tych kopanych i skakanych wyczynów tez a tyle się mówi ze alkohol w nadmiarze jest szkodliwy i uszkadza szare komórki. Apis tez jest na pierwszym miejscu na NC jeżeli chodzi o wartość kursu, Vision jest już zawieszony więc się nie liczy, wiec następna okazja do świętowania a na notowaniach głównych na pierwszych miejscach same bankruty. Jeszcze żadnej firmy na GPW nie miałem takiej ilości akcji jak Apsu ale jak mówią nie ilość a jakość się liczy. Przy tej ceny to na wszystkich kontach czerwono, nikt nie może być na plusie, tylko przerzucanie z konta na konto z powolnym dołowaniem kursu czyżby nikt nie chciał zostać milionerem na Apisie ? hehe taka okazje się więcej szybko nie powtórzy !
Widzę, że grupa "kanapowców" jest silna - do jednej ręki chipsy, do drugiej piwo, tłuste paluszki na klawiaturę i życie jest piękne. No ale z drugiej strony nie każdy musi interesować się sportem.
Co do reszty Fiku-Miku pełna zgoda. Spółka mocno zdołowana z niewiadomą przyszłością. Tu może być wszystko: bankrut i strata wszystkich pieniędzy lub................ jakiś tam zysk. Wszyscy wiszą na haku i tylko Henio ma moc, by ruszyć ten walor w którąś stronę.
Nasuwa się tylko pytanie: jakie jest prawdopodobieństwo wzrostów i w stosunku do niego dalszego osuwania się kursu w perspektywie kolejnych miesięcy. Niech każdy oceni sam!