40-50 na kursie?
Niestety zyski xtb w tym roku się nie powtórzą. Ubiegły tydzień to była piękna okazja do wyrzucenia akcji. W sumie tą okazja nadal jest.
Xtb dało zarobić w tym roku i na tym póki co koniec. Po dywidendzie kurs 28-33pln i powolny wzrost kilkanaście % rocznie. Nie ma powodów, aby było wyzej.
Średnią zakupu miałem 17.5. Po 20tez brałem, nawet po 23.
Sprzedałem ze średnia ok 35. Jestem zadowolony, ale myślą racjonalnie wyszedłem całkowicie. Xtb nie da w tym roku zarobić, takie jest moje zdanie, ale obym się mylił