• Czego się spodziewaliscie Autor: ~Jajko [178.43.244.*]
    40-50 na kursie?
    Niestety zyski xtb w tym roku się nie powtórzą. Ubiegły tydzień to była piękna okazja do wyrzucenia akcji. W sumie tą okazja nadal jest.
    Xtb dało zarobić w tym roku i na tym póki co koniec. Po dywidendzie kurs 28-33pln i powolny wzrost kilkanaście % rocznie. Nie ma powodów, aby było wyzej.
  • Re: Czego się spodziewaliscie Autor: ~Borneo [31.0.180.*]
    Znawca z Ciebie po fakcie. Teraz każdy mądry tylko że żaden z was na tych mądrościach nie zarobił bo baliście się brać nawet przy 20zl
  • Re: Czego się spodziewaliscie Autor: ~Jajko [178.43.244.*]
    Średnią zakupu miałem 17.5. Po 20tez brałem, nawet po 23.
    Sprzedałem ze średnia ok 35. Jestem zadowolony, ale myślą racjonalnie wyszedłem całkowicie. Xtb nie da w tym roku zarobić, takie jest moje zdanie, ale obym się mylił
  • Re: Czego się spodziewaliscie Autor: ~Jdne [31.0.91.*]
    Zyski będą topnieć. Znamy już przecieki wyników. Za kasę jest wszystko.
  • Re: Czego się spodziewaliscie Autor: ~Kaczan [31.135.199.*]
    Dnia 2023-04-24 o godz. 14:30 ~Jdne napisał(a):
    > Zyski będą topnieć. Znamy już przecieki wyników. Za kasę jest wszystko.

    Poskładajmy to do kupy:
    - jesteś przy kasie, znasz wyniki, nie masz akcji i siedzisz na forum i naganiasz na spadki?

    Yhyyyy... Sam widzisz, że to w ogóle sie nie spina...

    Nie miałeś akcji, ani kasy jak kurs stratował z kilkunastu złotych, a teraz nadal nie masz akcji i nadal jesteś golas...
     
  • Re: Czego się spodziewaliscie Autor: ~Cintergwp [178.212.127.*]
    Jutro Pana rewelacje zostaną zgłoszone do prokuratury
  • Re: Czego się spodziewaliscie Autor: ~arek [195.117.19.*]
    czas na CCC, Tauron tu juz powieszani tam dopiero bea wieszac
[x]
XTB -1,19% 106,32 2026-06-26 11:34:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.