• Mijanka dzis z ccc Autor: ~Rafifarma [77.222.233.*]
    Jw
  • Re: Mijanka dzis z ccc Autor: ~szeryf [217.173.192.*]
    Dopiero jutro albo we środę miniemy ccc
  • Re: Mijanka dzis z ccc Autor: ~Imbecyl [31.0.83.*]
    Prorok jakiś! Niesamowite! CCC +4% a XTB -2%
  • Re: Mijanka dzis z ccc Autor: ~jakubz [165.225.207.*]
    ccc posysa, bardzo słaba spółka. xtb to przyszłość
  • Re: Mijanka dzis z ccc Autor: ~endrju [213.134.167.*]
    Niezła korba na CCC. Ale naganiacze spółdzielni będą nam opowiadać bajki jakie to XTB super
  • Re: Mijanka dzis z ccc Autor: ~Kaczan [31.135.199.*]
    Dnia 2023-04-17 o godz. 14:48 ~endrju napisał(a):
    > Niezła korba na CCC. Ale naganiacze spółdzielni będą nam opowiadać bajki jakie to XTB super

    Taaaa, niezła ta spółka CCC taka zadłużona po same uszy i każdy kwartał w tył same straty.

    Korbę, ot ty masz ale w głowie..

    "Pusto w kasie CCC. Kondycję finansową firmy dobija wysokie zadłużenie (...) Jak wskazuje Newsweek, spółka CCC ugina się pod zadłużeniem, którego obsługa konsumuje to, co zarobią sklepy. Co więcej, firma potrzebuje gotówki na bieżące działanie, ponieważ osiąga coraz większe straty."

    https://www.wiadomoscihandlowe.pl/artykul/pusto-w-kasie-ccc-kondycje-finansowa-firmy-dobija-wysokie-zadluzenie

  • Re: Mijanka dzis z ccc Autor: ~endrju [213.134.167.*]
    No i co z tego Kaczan co piszą w jakimś Newsweeku? Liczy się to co robi rynek, a rynek pokazuje Ci dziś ze woli CCC z jego długami od jakiegoś brokera z niepewnymi zyskami. To taka prawda, ze z rynkiem się nie walczy bo cię zmiażdży niczym walec
  • Re: Mijanka dzis z ccc Autor: ~Kaczan [31.135.199.*]
    Dnia 2023-04-17 o godz. 15:04 ~endrju napisał(a):
    > No i co z tego Kaczan co piszą w jakimś Newsweeku? Liczy się to co robi rynek, a rynek pokazuje Ci dziś ze woli CCC z jego długami od jakiegoś brokera z niepewnymi zyskami. To taka prawda, ze z rynkiem się nie walczy bo cię zmiażdży niczym walec

    Co ci pokazuje rynek, że pompują spółkę, która dąży ku upadłości? Nagonisz ludzi na kupno przyszłego bankruta CCC, a kto im potem kasę odda.

    XTB miało 750 mln zysku i ponad miliard w kasie a ty piszesz o niepewności porównując do niej spółkę, która zysku nie widziała przed dłuższy czas?

    Masz ty choć trochę rozumu?
    Nie, nie masz inaczej byś swoich bzdur nie pisał. A skoro latasz po wątkach innych spółek i naganiasz na CCC to widać, że jesteś zwykłym naganiaczem żerującym na naiwności i niewiedzy innych ludzi...

    To co robisz jest karalne, bo podpada pod 286 § 1 k.k., zgodnie z którym oszustwa dopuszcza się osoba, która w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania.
  • Re: Mijanka dzis z ccc Autor: ~Złamas [213.134.167.*]
    Tobie już peron całkiem odjechał bo kupiłeś na gorce i nie możesz przeboleć ze leci i strata się powiększa
  • Re: Mijanka dzis z ccc Autor: ~Kaczan [31.135.199.*]
    Dnia 2023-04-17 o godz. 15:22 ~Złamas napisał(a):
    > Tobie już peron całkiem odjechał bo kupiłeś na gorce i nie możesz przeboleć ze leci i strata się powiększa

    Peron musiał tobie odjechać na CCC.

    XTB mam od kilkunastu zlotych, to do twojej wiadomości.. Wziałem już dwie dywidendy, za które dokupiłem akcje, za każdą następną też będę dokupował.

    A tak swoją drogą znowu zapomniałeś się przelogować na inne IP, z resztą po tych bzdetach co piszesz, pod każdym nickiem czy IP idzie ciebie rozpoznać.

    Także pracuj dalej, jak widać głupich nie sieją, bo oni na XTB siedzą i naganiają na inne spółki.

    Xddddd
  • Re: Mijanka dzis z ccc Autor: ~edek [95.40.89.*]
    ccc pompa , tauron sie zbiera też
  • Re: Mijanka dzis z ccc Autor: ~gryfc [165.225.207.*]
    na ccc pewnie zbiera złoty deskorolkarz, nie bez powodu szczuł chyba z 3 msc jaka gówniana spółka itp zeby zbić cene jak najniżej. zrobi jak z merlinem nie ma co tykać. za to xtb solidna, wzrostowa spółka
  • Re: Mijanka dzis z ccc Autor: ~Cypis [5.173.139.*]
    na ccc. złoty deskorolkarz? niezly kit, spółka z Wig20 gdzie obroty dzienne to kilkadziesiąt mln zl. niezly kit

    mpay nie potrafił rozegrać o merlinie już nie wspomnę a ty piszesz o ccc

    Niech zbiera i niech się kisi, tym bardziej nie tykać, bo to czego gość dotyka zamienia się w g....

    Śmiech na sali
[x]
XTB -3,23% 104,12 2026-06-26 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.