Dnia 2023-04-17 o godz. 15:22 ~Złamas napisał(a):
> Tobie już peron całkiem odjechał bo kupiłeś na gorce i nie możesz przeboleć ze leci i strata się powiększa
Peron musiał tobie odjechać na CCC.
XTB mam od kilkunastu zlotych, to do twojej wiadomości.. Wziałem już dwie dywidendy, za które dokupiłem akcje, za każdą następną też będę dokupował.
A tak swoją drogą znowu zapomniałeś się przelogować na inne IP, z resztą po tych bzdetach co piszesz, pod każdym nickiem czy IP idzie ciebie rozpoznać.
Także pracuj dalej, jak widać głupich nie sieją, bo oni na XTB siedzą i naganiają na inne spółki.
Xddddd