Dnia 2023-04-17 o godz. 14:48 ~endrju napisał(a):
> Niezła korba na CCC. Ale naganiacze spółdzielni będą nam opowiadać bajki jakie to XTB super
Taaaa, niezła ta spółka CCC taka zadłużona po same uszy i każdy kwartał w tył same straty.
Korbę, ot ty masz ale w głowie..
"Pusto w kasie CCC. Kondycję finansową firmy dobija wysokie zadłużenie (...) Jak wskazuje Newsweek, spółka CCC ugina się pod zadłużeniem, którego obsługa konsumuje to, co zarobią sklepy. Co więcej, firma potrzebuje gotówki na bieżące działanie, ponieważ osiąga coraz większe straty."
https://www.wiadomoscihandlowe.pl/artykul/pusto-w-kasie-ccc-kondycje-finansowa-firmy-dobija-wysokie-zadluzenie